Blog       Logowanie       Rejestracja

NANOPLEX KURACJA DO ODBUDOWY MOSTKÓW SIARCZKOWYCH-ZESTAW 4x5 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: NAN1
  • Producent: NANOPLEX
  • Dostępność: Brak Brak  (9964 szt.)

Ochrona włosów podczas zabiegów fryzjerskich
  KLIKNIJ!!!

Masz dość zniszczonych włosów po zabiegach fryzjerskich? Od dziś to już nie jest problem. Wystarczy, że skusisz się na rewolucyjną kurację Nanoplex, która odbudowuje uszkodzone włókna keratynowe i mostki siarczkowe. To rewolucja w wykonywaniu zabiegów fryzjerskich. Kurację można łączyć z rozjaśnianiem, farbowaniem i trwałą ondulacją. Dzięki niej możesz cieszyć się zabiegami fryzjerskimi bez strachu o zniszczone włosy.

Ochrona włosów podczas zabiegów fryzjerskich

Twoje włosy pozostaną naturalnie gładkie i zdrowe. Substancje naturalne zawarte w Nanoplexie dobrze rozpuszczają się w wodzie oraz z łatwością przenikają do najbłębszych warstw włókien włosów. Substancje odżywcze są zamknięte w włosach dzięki czemu Twoje włosy pozostaną elastyczne i odporne na szkodliwe działanie chemi fryzjerskiej.

Korzyści z korzystania z Nanoplexu: 

  • Zwiększa połączenia keratynowe włosa, jednocześnie poprawiając i wzmacniając połączenia mostków siarczkowych uszkadzanych podczas poprzednich zabiegów chemicznych. 
  • Poprawia jakość i strukturę włosa widocznie i natychmiast
  • Gwarantuje bezpieczeństwo dla każdego rodzaju zabiegów fryzjerskich 
  • Jednocześnie chroni i zapobiega uszkodzeniu włosów przez agresywne zabiegi chemiczne 
  • Absolutna wolność stylizacji i koloryzacji.

SPOSÓB UŻYCIA

No.1 łączymy z rozjaśniaczem lub farbą w proporcjach zalecanych w instrukcji. Nanoplex nie wpływa na kolor włosów podczas koloryzacji. Nanoplex jest bardzo prosty w użyciu. W celu uzyskania maksymalnej skutecznosci produktu, ważne jest aby za pomocą dozownika stosować się do zalecanych dawek i kroków instrukcji. Wymieszaj rozjaśniacz lub farbe z aktywatorem, dodaj odpowiednia ilość NANOPLEX no. 1 za pomocą dozownika i wymieszaj, nigdy nie przekracząc ilości 7 ml NANOPLEX nr 1 na jedną dawkę rozjaśniacza lub farby z aktywatorem. Zawsze należy przestrzegac zalecanych dawek i odmierzać przy użyciu cyfrowej wagi dla zachowania dokładności proporcji.
Na koniec zabiegu spłukać włosy (bez szamponu). Nałożyć NANOPLEX nr 2, który współdziała sciśle z płynem nr 1 i został opracowany w celu dopełnienia i zakończenia zabiegu NANOPLEX. Nr 2 jest konieczny, aby zmaksymalizować wydajność i dać gwarancję doskonałych rezultatów. Jest to koncentrat substancji organicznych, które przywracaja zdrowie włóknom keratynowym we włosach. Dzieki niesamowitej mocy restrukturyzacji przywraca zdrowy, silny wyglad włosom zniszczonym przez agresywne działanie zabiegów chemicznych. Ilość nr 2 zależy od długości i ilości włosów, ale jako wytyczną zaleca sie użycie około 14ml do każdego zabiegu.

Pojemność: 4 x 5ml

Dystrybutor:
Farouk Systems Polska
ul. Wejherowska 24
60-446 Poznań