Blog       Logowanie       Rejestracja

LOREAL STEAMPOD KREM WŁOSY GRUBE 150ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: L411
  • Producent: Loreal Professionnel
  • Dostępność: Brak Brak  (9994 szt.)

Efekt długotrwałego wygładzenia włosów
  KLIKNIJ!

Twoje włosy po zastosowaniu prostownicy szybko tracą kształt, skręcają się i puszą? Wypróbuj Loreal Steampod Cream. Ten wyjątkowy, profesjonalny kosmetyk sprawi, że pasma pozostaną proste i gładkie nawet przez trzy dni! Ułatwia stylizację, utrwala ja i chroni włosy przed wysoką temperaturą. Brak konieczności częstego prostowania to mniejsze narażenie włosów na uszkodzenia. Dodatkowo kompleks Pro Keratin wzmacnia włosy, zapewniając im jednocześnie wyjątkową miękkość i gładkość. Jeśli prostowanie włosów nie jest dla Ciebie nowością – zdziwisz się, jak może być łatwe, a uzyskany efekt – długotrwały. Produkt przeznaczony do włosów grubych.

REZULTAT:

Włosy pozostają idealnie proste, gładkie i lśniące nawet przez trzy dni po prostowaniu. Zachowują naturalną miękkość oraz odporność na uszkodzenia.

SPOSÓB UŻYCIA

Nanieś porcję kremu na umyte, osuszone ręcznikiem włosy, wmasowując produkt delikatnie pasmo po paśmie na całej długości. Przed przystąpieniem do prostowania podsusz włosy suszarką. Dla maksymalnego efektu użyj także serum wygładzająco-ochronnego Loreal Steampod.