Blog       Logowanie       Rejestracja

Sally Hansen Creme Hair Bleach For Face & Body

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: SH1
  • Producent: Sally Hansen
  • Dostępność: Brak Brak  (935 szt.)

SALLY HANSEN CREME HAIR BLEACH FOR FACE & BODY- opakowanie 42,5g+21,2g+29,5ml   KLIKNIJ!!!

SALLY HANSEN CREME HAIR BLEACH FOR FACE & BODY- opakowanie 42,5g+21,2g+29,5ml

Mocny rozjaśniacz do włosków twarzy i ciała Sally Hansen CREME HAIR BLEACH rozjaśni nawet najciemniejsze włoski na Twoim ciele.
 
 
 
Zestaw składa się z: 
1. Odżywki 29,5 g ( Pre-Conditioner )
2. Wybielacza 42,5 g ( Creme Hair Bleach )
3. Atywatora 21,2 g ( Activator )
4. Kubeczka do przygotowania mieszanki
5. Szpatułki
 
Całość w fabrycznym, oryginalnym opakowaniu jak na zdjęciu powyżej!
 
TEST:
Przed pierwszym zastosowaniem wybielacza przeprowadź test. Nałóż odżywkę na około 2 cm2 na wewnętrznym zagięciu łokcia. Przygotuj mieszankę według wskazówek jak niżej. Nanieś odżywkę i odczekaj 10 minut. Spłucz zimna wodą i odczekaj 24 godziny. Jeśli nie wystąpiło zaczerwienienie, podrażnienie lub zaognienie skóry w miejscu nałożenia preparatu, można kontynuować zabieg.
 
Sposób użycia: 
Miejsce, które będzie wybielane dokładnie umyj zimną wodą i dokładnie wysusz.
Nasącz bawełniany wacik odżywką i posmaruj przygotowaną powierzchnię ciała.
Odczekaj do wyschnięcia. 
W tym czasie przygotuj mieszankę: do kubeczka nasyp 5 ml pudru Activator i wyciśnij z tubki preparat Creme Hair Bleach dopełniając do 15 ml. Dokładnie zakręć tubkę. Używając szpatułki wymieszaj składniki. Preparat jest gotowy do zabiegu. 
 
Aby wybielić większy obszar ciała połącz składniki mieszanki w proporcjach: 10 ml pudru Activator i dopełnij Creme Hair Bleach do 30 ml. Nie rób mieszanki dopóki nie jesteś przygotowany do zabiegu. Mieszankę nałóż za pomocą szpatułki pokrywając dokładnie włoski. Po 8 minutach usuń wybielacz na małej przestrzeni. Jeśli włoski nie są dostatecznie rozjaśnione, nałóż więcej mieszanki i odczekaj kolejne 5 minut. Zmyj zimną wodą i dokładnie wysusz. Po wybieleniu usuń resztki preparatu i dokładnie umyj kubeczek i szpatułkę. Aby osiągnąć odpowiednie wybielenie opornych włosków może być potrzebny powtórny zabieg. W takim wypadku odczekaj 24 godziny. 
Uwaga: Jeżeli podczas wykonywania zabiegu zauważysz podrażnienie skóry to za pomocą szpatułki usuń mieszankę z powrotem do kubeczka. Dodaj więcej Creme Hair Bleach, wymieszaj i nałóż ponownie. Jeśli podrażnienie nie ustąpi, zmyj wszystko zimną wodą i powtórz zabieg po upływie doby. 
 
UWAGA!:
Nie używaj po gorącej kąpieli lub prysznicu, w zaparowanym pomieszczeniu, po zabiegach kosmetycznych lub w innych okolicznościach, które mogły by być przyczyną rozszerzenia porów skóry. Nie stosuj w okolicach oczu i miejsc intymnych. Jeśli preparat dostanie się do oczu, natychmiast dokładnie wypłucz je zimną wodą i skonsultuj się z lekarzem. Nie wykonuj zabiegu na zranionej, poparzonej, podrażnionej skórze i na pieprzykach. Dokładnie zakręcaj pojemniczek i tubkę. Mieszankę przyrządzaj tylko w załączonym kubeczku. Nie stosuj metalowych przyborów. Zestaw przechowuj w zimnym suchym miejscu.
Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci.