Blog       Logowanie       Rejestracja

ENCANTO DO BRASIL 3x100ml Zestaw do keratynowego prostowania włosów

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: E3
 • Producent: ENCANTO DO BRASIL
 • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)

Zestaw do keratynowego prostowania włosów ENCANTO DO BRASIL

SKŁAD ZESTAWU:

 •     ENCANTO DO BRASIL CLARYFYING SHAMPOO - 100ml.
 •     ENCANTO DO BRASIL STRAIGHTENING TREATMENT - 100ml.
 •     ENCANTO DO BRASIL POST-TREATMENT CONDITIONER - 100ml
 •   ORYGINALNE BUTELECZKI
 •   Do zestawu dodajemy instrukcje użycia w języku polskim

  Sprzedawane przez nas produkty Encanto są w 100% oryginalne oraz z długim terminem ważności.


  ENCANTO jest niezawodnym preparatem służącym do prostowania i rekonstrukcji włosów.
  Przeznaczone do włosów cienkich, grubych, kręconych, falowanych, niesfornych.
  Jeśli chcesz mieć zdrowe, gładkie i lśniące włosy to ENCANTO jest właśnie dla Ciebie  Efekty zabiegu widoczne są od 2 do 4 miesięcy

  ENCANTO można stosować na włosach zniszczonych rozjaśnianiem, farbowaniem, trwałą czy innymi zabiegami chemicznymi, a także na włosach suchych bez połysku.

  FORMUŁA ENCANTO oparta jest na keratynie, stanowiącej naturalny budulec włosów. Jest to element odróżniający tę metodę od tzw. trwałej prostującej, w której substancja chemiczna (najczęściej tioglikolan amonu bądź wodorotlenek sodu) powoduje zrywanie mostków dwusiarczkowych odpowiedzialnych za ochronę, moc i sprężystość włosów.

  ENCANTO nie ingeruje w wewnętrzną strukturę włosa, polega jedynie na wprasowywaniu w pasma włosów keratyny, która następnie szczelnie przylega i otacza włos. Efektem jest gładkość, redukcja puszystości, połysk oraz ochrona przed wyniszczeniem włosów.


  Zasady stosowania:
  - Zaleca się korzystanie z prostownicy o minimalnej temperaturze nagrzania 215°C - 232°C.

  - Koloryzację włosów należy wykonać przed zabiegiem (najlepiej ok. 2 tygodnie przed kuracją). Jeśli nie jest to możliwe, koloryzację włosów można wykonać w odstępie czasowym min. 2 tygodnie po wykonaniu keratynowego zabiegu Encanto BKT. Uwaga, nigdy nie należy farbować włosów w tym samym okresie co zabieg.
  - Zaleca się przycinanie lub strzyżenie włosów po przeprowadzeniu kuracji Encanto BKT, gdyż czasami, na niektórych rodzajach włosów może być widoczne rozdwojenie końcówek po przeprowadzeniu zabiegu keratynowego prostowania.
  - Kuracje Encanto BKT może być stosowana u dzieci, jednak zalecamy stosowanie kuracji u dzieci w wieku powyżej 10 lat.
  Nie zalecamy wykonywania zabiegu na kobietach w ciąży lub karmiących piersią.
  Efekty będą widoczne do 4 miesięcy i zanikają stopniowo z każdym myciem włosów.
  - Powtórzenie zabiegu może odbyć się w zależności od indywidualnych preferencji i uwarunkowań, niektóre kobiety nie mają potrzeby wykonywać zabiegu częściej niż co 4-5 miesięcy. Jednak niektóre kobiety wykonują kurację keratynowego prostowania włosów znacznie częściej. To zależy od indywidualnych preferencji i rodzaju włosów.
  - Zabieg należy wykonywać zgodnie z Instrukcją, podczas jego wykonywania nie można pominąć żadnego z kroków! Ze względu na wykorzystanie w kosmetykach Encanto BKT unikalnej formuły, dzięki,której włosy można już umyć tego samego dnia po zabiegu, konieczne jest, aby stosować się dokładnie do wszystkich etapów w celu uzyskania odpowiednich rezultatów.
   - Aby złagodzić ewentualną wrażliwość na nieprzyjemny zapach produktu?

  Podstawą jest prawidłowa wentylacja - unikaj małych pomieszczeń, stosuj dodatkową wentylację w postaci wentylatorów lub otwartych okien. Ponadto, zawsze należy używać rękawiczek i maski ochronnej na twarz.


Dystrybutor:
SEOL Cosmetics Seweryn Wąsek
Wały Dwernickiego 117/121 lok.23
42-202 Częstochowa