CHEMIA GOSPODARCZA
YOPE-Ekologiczne płyny do czyszczenia

Naturalne płyny do mycia łazienki YOPE

Ekologiczne płyny do czyszczenia łazienek efektywnie zwalczają wszelkie charakterystyczne dla nich zabrudzenia. Usuwają osady z wanny i umywalki, z baterii prysznicowych i kranów eliminują kamień, a ślady po twardej wodzie znikają błyskawicznie. Płyny te możemy wykorzystać do pielęgnacji ceramiki łazienkowej, armatury i urządzeń sanitarnych. Jak się okazuje – nie trzeba wcale chemii, żeby wszystkie one lśniły czystością. Zawarty w tych środkach znany już naszym babciom poczciwy kwasek cytrynowy działa tak samo, jak chlor czy optyczne wybielacze – z jedną tylko różnicą. Jest dla nas bezpieczny.

Płyny YOPE dostępne są w trzech pięknych kompozycjach zapachowych. Pachną bambusem, zieloną herbatą lub francuską lawendą.

Naturalne płyny uniwersalne do czyszczenia YOPE

Środki czystości YOPE to także płyny o całkowicie uniwersalnym zastosowaniu. Co powiecie na produkty, który równie dobrze poradzą sobie z czyszczeniem sprzętów wewnątrz domu, jak i na zewnątrz, np. na tarasie lub balkonie?

Płynem uniwersalnym doprowadzimy do czystości wszelkie zmywalne powierzchnie: emaliowane, ceramiczne, wykonane z tworzyw sztucznych lub ze stali nierdzewnej. Co ważne (zwłaszcza w przypadku powierzchni z połyskiem), nie pozostawia smug ani mało estetycznych zacieków. Poza tym wykazuje właściwości antystatyczne, a więc pomoże nam w walce z wszechobecnym kurzem. Możemy więc zaszaleć z nim w każdym pomieszczeniu w domu, a także w garażu i w ogrodzie.

Płyny z serii uniwersalnej są tak samo ekologiczne i naturalne, jak i inne produkty YOPE i występują w tych samych fantastycznych zapachach, co płyny do mycia łazienek.

Środki czystości YOPE: artystyczne opakowania

Na deser pozostało skomentowanie samych opakowań. Nie dość, że są poręczne, to jeszcze świetnie wyglądają. Każde opakowanie opatrzone zostało innym rysunkiem jakiegoś zwierzątka, co podkreśla, że środki czystości YOPE są przyjazne dla środowiska. Uroku całości dodaje też ładna czcionka. Brak charakterystycznych dla detergentów krzykliwych kolorów sprawia, że produkty te prezentują się na tyle estetycznie, że nie trzeba ich chować głęboko do szafek – mogą stać na widoku.

Taka kombinacja zalet sprawia, że środki YOPE warto chociaż wypróbować. Ale uwaga… istnieje ryzyko, że mogą na stałe zadomowić się w naszych mieszkaniach :) Dobre produkty uzależniają!

CHEMIA GOSPODARCZA Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów