TRAWY I ZIOŁA BABUSZKI AGAFII
Linia rosyjskich kosmetyków, które są
sygnowane przez słynną syberyjską
zielarkę Agafię Jermakową.Te rosyjskie
kosmetyki naturalne bazują na bogactwie
oraz różnorodności ziół i roślin syberyjskich.

 W skład linii „Trawy i zioła Agafii” wchodzą kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. Każdy z produktów zawiera wiele ekstraktów i olei pochodzących z roślin zbieranych w nieskazitelnych i czystych ekologicznie obszarów Syberii, lub z ekologicznych upraw prowadzonych, w oparciu o bardzo rygorystyczne wymagania, w tychże rejonach. 

Mydła i szampony z tej serii cieszą się wielką popularnością, ponieważ przepięknie pachną, jednocześnie pielęgnują skórę, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. W składzie tych produktów kosmetycznych znajdują się same składniki aktywne m.in.: krwawnik pospolity, pokrzywa pospolita, rumianek pospolity, szałwia, uczep trójlistny – działają przeciwzapalnie, żywica sosnowa - działa antyseptycznie, łagodząco, witaminizuje, wzmacnia skórę głowy i włosy, olsza czarna (pączki) – normalizują pracę gruczołów łojowych, powstrzymują wypadanie włosów, przeciwdziałają pojawieniu się łupieżu, itp.

Certyfikaty: ECOCERT – najbardziej rygorystyczny i prestiżowy standard wśród producentów kosmetyków naturalnych i organicznych; ICEA – Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska – jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie;

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj pochodzenia: Rosja

TRAWY I ZIOŁA BABUSZKI AGAFII 

Podkategorie

 • MYDŁA

  Naturalne Syberyjskie mydła: 

  CZARNE, BIAŁE I KWIATOWE 

 • SZAMPONY

  Ekologiczne Szampony na bazie na bazie 18 ziół 

 • PASTY DO ZĘBÓW

  Naturalne pasty do zębów których składniki nie są (jak w przypadku chemicznych wyrobów) wspólnym dziełem naukowców i specjalistów od marketingu. Znajdują się w nich cenne komponenty dostarczone przez samą naturę i od wieków znane ze swoich dobroczynnych właściwości. Pasty naturalne w bezpieczny i skuteczny sposób czyszczą i pielęgnują dziąsła i zęby, zapobiegają próchnicy i paradontozie. Korzystnie wpływają na florę bakteryjną ust. Może warto samemu się z nimi zapoznać? Zęby na pewno na tym skorzystają.